CaYLaK
Yine Yurdum İnsanından.. =) 112
CaYLaK
Yine Yurdum İnsanından.. =) 112
CaYLaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaYLaK

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yine Yurdum İnsanından.. =)

YazarMesaj
BLaCkMaNTr

BLaCkMaNTr

AkTiFLiK :
Yine Yurdum İnsanından.. =) Left_bar_bleue355 / 999355 / 999Yine Yurdum İnsanından.. =) Right_bar_bleue

REP : 158
____TuTTuĞu TAKIM____ : Yine Yurdum İnsanından.. =) Fenerbahcekx8
*****MaDaLYaLaR***** : Yine Yurdum İnsanından.. =) Qlio9km7

Yine Yurdum İnsanından.. =) Empty
MesajKonu: Yine Yurdum İnsanından.. =)   Yine Yurdum İnsanından.. =) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:18 pm

yurdum insanı

Adana Ceyhan'da yer yerinden oynamış. Sel kahvenin içine kadar girmiş... Ama masadakilerin elleri çok iyi olmalı ki okey son sürat devam ediyor...

Bu kardeşimize göre dünyanın merkezi Malatya!

Doğubeyazıtlı 32 yaşındaki Ahmet Tanrıkulu evlenmek istiyor ama başlık parası iflahını kesiyor. O da isyanını böyle pankart yapıyor.

Yol kenarına konulan trafik levhasının direğini hırsızlar çalınca Türk'ün pratik zekası devreye girmiş. Bir vatandaş tabelayı alıp ağaç dalına asmış! Fotoğraf Erzincan'dan...

Erzurumlu Halis Karagöl hırsızlardan bıkmış usanmış. Ama en çok da cam parası vermekten usanmış olmalı ki hırsızlara yedek anahtar bırakmış...

Eskişehir'de hırsızlık amacıyla girdiği otomobilde uyuyakalan 17 yaşındaki Y.O., sabah polisler tarafından yakalandı. E gece uyumazsan böyle uykun gelir işte...

Çocuklar ne yapsınlar? Oynayacak bir tane bile park bulamayınca başlarının çaresine bakmışlar. Kendileri bir tahterevalli yapmışlar...

Emir Ali Elitok boş vakitlerini değerlendirmek için tespih yapmaya başlamış. Çok fazla boş vakti olmalı ki ortaya böyle devasa bir tespih çıkmış...

Kafayı üşütmemek gerek!

Kangal'da sağanak yağıştan kaçan kırlangıçlar, kapısı açılan su deposuna akın etti. Depo görevlisi Şeref Tüfekçi,kontrol için kapısını açtığı binada gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi...

Elbistanlı ayakkabıcı Menderes Şahin, 3 aylık bir çalışma sonucu 115 numara ayakkabı yaptı. Büyük ilgi gören ayakkabıyı giyecek bir ayak aranıyor!

Iğdırlı işbitirici genç bir seferde tam 5 tüp taşıyabiliyor. Hem de bisikletiyle...

Antalya'nın Alanya ilçesinde çekilen bir fotoğraf, mizah tarihimizdeki yerini aldı. Arıza yapan Tofaş marka otomobil, yaklaşık 3 kilometre motosiklet tarafından çekildi. Otomobil gitmesi gereken yere sağ salim ulaştı...
http://caylak.yetkinforum.com

Yine Yurdum İnsanından.. =)
1 sayfadaki 1 sayfası